První všearšácký ples

Milí Aršáci,

pokud jste nezapomněli na spolek lidí pořádající pod hlavičkou Archa community tábory, spolča, divadla, zahraniční výjezdy a další kratochvíle pro přátele s hendikepem i bez, přijměte srdečné pozvání na historicky první nefalšovaný a jedinečný Aršácký ples!

Proooč?

Je nás už totiž tolik, že si nemůžeme nechat ujít příležitost zaplnit sál Salesiánského střediska v Brně Žabovřeskách, Foestrova 2. Vezměte 8. února v 19.00 přátele či partnery a setkejte se s těmi, se kterými jste prožili zajímavé zážitky ať už v dobách začátků Archy nebo před několika týdny. Jsme přece všichni na jedné kocábce, na jedné Arše, která pluje nejen k Araratu na sever.

Na co se můžete těšit?

Na lidi, na skvělou hudbu v podání swingového orchestru The Young Pekáč Mojmíra Bártka, na krátké výstupy DJP, na různé kratochvíle, na tombolu, dobré víno i pivo, na diskotéku alias Praskání (objevte kouzlo odvázaných dýdžejů a starých desek), na vyprávění zážitků a na takové to klasické ARŠENÍ!

Aršák tělem i duší

Na plesu si můžete koupit i originální zbrusunové tričko Archy i další viditelné doplňky, jejichž nákupem podpoříte naši milou organizaci i finančně. Dejte světu vědět, že jste hrdý Aršák! Pokud se na ples nedostanete, můžete tričko získat i tak. Nejlepší způsob, jak Arše pomoct, je založit trvalý příkaz a posílat třeba stovku měsíčně. Je to přece jen naše organizace a nás všech je, jaká bude. Jistě, je možné posílat příspěvky i na velké humanitární projekty, ale Archa Vaši stovku potřebuje zrovna tak (aby auto jezdilo, aby tábory proběhly, aby se divadlo povedlo…). Více informací se dozvíte na webových stránkách, které brzy získají novou tvář.

Organizační mementa

Vstupenka stojí 200 Kč, v ceně je vynikající gulášek i nealko. Výtěžek pokryje náklady, a podaří-li se, tak i přispěje do kasy Archy, která je neustále hladová a musí živit jedno nenasytného čtyřkolového Metoděje. Pomoct nám můžete i tak, že přinesete to, nač doma nemáte místo do tomboly. Originalitě se meze nekladou.

 

Pokud už teď neváháte, prosíme o závazné rezervace na mail: info@archa-community.cz

Pokud jste uživateli facebooku, může te se přihlásit k události: https://www.facebook.com/events/626326440736808/

Moc nám pomůžete, když zaplatíte vstupenky dopředu na č.ú.: 1520677001/5500. Bude ale možno, zakoupit vstupenku i na místě.

Do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a počet lístků. Kolik nás nakonec bude je pro nás dost důležité.

 

Dejte o sobě vědět

Pokud si přejete dostávat pravidelné zprávy o tom, co se v Arše děje, aby Vám nic neuteklo, prosíme o aktualizaci kontaktů, na kterých jste k zastižení. Mail, telefon, adresa. Jsme rádi, že s námi chcete plout. Zároveň pošlete prosím toto vřelé pozvání i aršákům se kterými nejsme v kontaktku a rádi byste je tam potkali.

Těšíme se na Vás a doufáme, že se všichni i po letech znova uvidíme.

jen váš
Vyplesaný tým

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *